ESN Sports Day

Dne 8.5.2023 se v areálu kolejí Jarov opět konala akce studentského spolku ESN VŠE Prague pro zahraniční studenty s názvem ESN Sports Day. Letos poprvé se akce konala ve spolupráci s ESN z ostatních pražských univerzit (KU, ČVUT, ČZU a VŠCHT). Proběhly turnaje ve fotbale, volejbale a basketbale a nechybělo ani dobré jídlo, pití a muzika. Akce se zúčastnilo přes 200 zahraničních studentů z celé Prahy a ani letos nechyběly děti z OPU (Organizace pro pomoc uprchlíkům), kteří se zapojili do fotbalového a basketbalového turnaje. Na začátku akce byl OPU předán šek na 5.000, – od Vysoké školy ekonomické v Praze a ESN VŠE Prague. Partnerem akce byl Decathlon, obchod se sportovním vybavením, který na akci zapůjčil sportovní vybavení.

ESN VŠE Prague děkuje SÚZ VŠE za zpřístupnění celého sportovního areálu na kolejích Jarov a i za celkovou spolupráci, pomoc a vstřícnost při organizaci letošního ESN Sports Day.

Studentský spolek ESN VŠE Prague

Fotogalerie 2023:

Fotografie z přechozích ročníků: