Testování ubytovaných na kolejích VŠE, dle nařízení MZČR.

Externí organizace ELECTROLYTE s.r.o.  bude pro všechny ubytované na kolejích VŠE provádět testování, které je na základě Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví povinné pro všechny ubytované, kteří nemají platný certifikát o prodělaném očkování nebo platné lékařské potvrzení o prodělané nemoci Covid-19.

 

Kampus Jarov a kolej Jarov II

Testování bude prováděno v TV místnosti ve vstupním vestibulu Palachovy koleje D vždy v pondělí, a ve čtvrtek od 18:00 do 20:00 hodin. Poprvé bude testování provedeno ve čtvrtek 25.11.2021.

 

Areál Jižní Město

Testování bude prováděno v sanitce zaparkované před kolejí Blanice vždy v pondělí, středu a pátek od 18:00 do 20:00 hodin. Poprvé bude testování provedeno ve středu 24.11.2021.

 

Cena antigenního testu včetně vystavení certifikátu je 200,- Kč. Certifikát o provedeném testování bude zaslán obratem na e-mailovou adresu ubytovaného. Pro osoby do dovršení věku 18 let, osoby, které se nemohou ze zdravotních důvodů očkovat a pro osoby očkované alespoň jednou dávkou je testování 5x měsíčně hrazeno zdravotní pojišťovnou.

Na vyžádání může být proveden i PCR test, který stojí 750,- Kč. Výsledek PCR testu bude zaslán do 24 hodin.

 

SÚZ

  • Autor: Webmaster
  • Vytvořeno:
  • Poslední aktualizace: