Zdravotní péče

Zdravotní péče – zaměstnanecké a studentské slevy

Lékařské ordinace, které sídlí v areálu kolejí Jarov nabízí speciální slevy pro zaměstnance a studenty. Některé z výhod uvádíme níže, další informace je možno obdržet u jednotlivých lékařů. Kontakty zde.

Zdravotnické zařízení Jeseniova 208 (mapa)

Praktický lékař

MUDr. Jíchová Růžena

Pacienti se mohou objednat na pevně stanovený termín v pracovní dny. Pracoviště praktické lékařky je vybaveno přístroji Quick Read CRP (monitoring bakteriálních infekcí) a Quick Read FOB (přítomnost okultního krvácení v případech suspektního krvácení z dolní části trávicího traktu). Se zahraničními studenty MUDr. Jíchová komunikuje v ruském a německém jazyce.

Stomatologie

MUDr. Goldová Eva

MUDr. Goldová zajišťuje komplexní péči v oblasti praktické stomatologie, estetické a záchovné stomatologie, prevence a dentální hygieny, dětské stomatologie a protetiky.

Gynekologie

MUDr. Hourová Martina

Vzhledem k počtu registrovaných pacientek má zastavený příjem nových, ale studentky VŠE a její zaměstnance dále přijímá. Jazykové znalosti: angličtina.

Zdravotnické zařízení Biskupcova (mapa)

Vchod do lékařských ordinací je umístěn v ulici Biskupcova, která vede napříč areálem kolejí a slouží jako parkoviště, a směřuje do zadní části koleje Jarov I.D.

Stomatologie

MUDr. Conková Renata

Pro studenty nabízí:

 • Ošetření zahraničních studentů, jednorázové i po celou dobu studia, komunikuje v anglickém jazyce.
 • Akutní ošetření studentů z celé ČR.
 • Pro studenty ČR s velkou dojezdovou vzdáleností možnost i registrace během studia!
 • Možnost mezioborového zajištění výkonů pro studenty (např. stomatochirurgie).

Pro zaměstnance nabízí:

 • Akutní ošetření zaměstnanců (tj. jednorázové ošetření).
 • Nabízí registraci zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků.
 • Mezioborová spolupráce zajištěna.(tj. implantáty, chirurgie, ortodoncie, parodontologie).
MUDr. Pokorná Dagmar

Zubní ordinace je zaměřena na konzervační, estetickou a protetickou stomatologii, Spolupracuje se specializovanými pracovišti – stomatochirurgie /implantáty/, parodontologie, ortodoncie. Se zahraničními studenty komunikuje v angličtině.

Pro studenty a zaměstnance VŠE:

 • V současné době je stav ordinace naplněn, přesto nabízí studentům a zaměstnancům VŠE nejen akutní ošetření, ale i možnost registrace.
 • Dále nabízí slevu 10% na nadstandardní výplně. Zajištění ošetření v rámci mezioborové spolupráce /ortodoncie, parodontologie, stomatochirurgie/

Dentální hygiena

Jana Patzaková DiS.

Ordinace dentální hygienistky je zaměřena na léčbu a prevenci onemocnění dásní a závěsného aparátu zubů, dále se věnuje ústní estetice: Air flow (pískování a leštění zubů), bělení zubů, zubní šperky. Úzce spolupracuje se stomatologickými ordinacemi.

 • Studenty a zaměstnance VŠE přijímá
 • Studentům a zaměstnancům VŠE nabízí slevu 10%
 • Komunikace v AJ

Zdravotnické zařízení PULS s.r.o. (mapa)

Praktický lékař

MUDr. Věra Pihrtová

Poliklinika se nachází v areálu vysokoškolských kolejí na Jižním Městě na koleji SÁZAVA. Léčebně preventivní péče je poskytována studentům VŠCHT, VŠE a studentům dalších VŠ, kteří projeví o naše služby zájem. Tato péče je hrazena z prostředků zdravotních pojišťoven. Další odborná léčebná péče je zajištěna ve Studentském zdravotním Ústavu v Praze 1, Spálená 12 a na špičkových pracovištích pražských klinik. Poliklinika VŠ – PULS poskytuje léčebně preventivní péči pojištěncům VZP-111, VoZP-201, OZP-207, ZPŠ MB-209, ZPMV-211, METAL-ALIANCE-217,ČNZP-222 a MZ ČR . V průběhu Vašeho studia budou zajištěny preventivní prohlídky v oboru všeobecného lékařství jedenkrát za dva roky, jedenkrát ročně v oboru gynekologie, a v oboru stomatologie dvakrát ročně. Mimo preventivních prohlídek zajišťuje zdravotní středisko i příslušnou léčbu.

Kolej Sázava – PULS s.r.o.
Chemická 952, Praha 4
Tel.: 267 189 156
Email: praktik@zspuls.cz

Gynekologie

Kolej Sázava – PULS s.r.o.
Tel.: 267 189 158
Email: gynekologie@zspuls.cz