Výhody pro studenty a zaměstnance VŠE

Nabídka pro studenty VŠE v Praze: Rekola zdarma od KPMG

Díky spolupráci KPMG, Vysoké školy ekonomické v Praze a komunitního bikesharingu Rekola může 1 000 studentů a akademických pracovníků VŠE jezdit celou sezónu na Rekolech bezplatně. Využijte toho a šlápněte do pedálů ještě dnes.

Jak tarif pro studenty funguje?

Registrace je díky KPMG Česká republika zdarma pro prvních 1 000 studentů a akademických pracovníků školy, kteří se na http://www.rekola.cz/ registrují s e-mailovou adresou @vse.cz. Platí po celou sezónu, pokud službu uživatel v prvním měsíci využije alespoň jednou. Nevyužité licence se uvolní pro další zájemce. CHCI ZAČÍT JEZDIT NA REKOLE S KPMG Zajímá vás, jak rekola fungují či často kladené otázky? Pokud nevíte, jak dobře naplánovat vaší trasu, doporučujeme vám portál: http://mapa.prahounakole.cz/.

Užijte si aktivní léto!

Stojan Rekola bude instalován u koleje Jarov III F. a u menzy (SUZ).

VSE_logorekolaKPMG-LOGO

Reltex

Prodejna nejenom cyklistického oblečení Reltex, nabízí studentům a zaměstnancům VŠE slevy na vystavený sortiment oblečení ve výši 10 % a drobné opravy ve výši 15%. Prodejna se nachází u koleje Blanice na Jižním Městě.

Filtermac

Koleje Jarov jsou koleje bez PET lahví.

filtermac

Filtermac přináší studentům i zaměstnancům čerstvou, mikrofiltrovanou, perlivou i neperlivou vodu díky společnostem KPMG, Johnson and Johnson a BRIHGT HR zcela zdarma. Stačí přijít s vlastní láhví a všichni si mohou natočit neomezené množství mikrofiltrované vody té nejvyšší kvality. Bez zbytečných plastů, zdravě pro sebe i pro naší krásnou planetu.

Filtermac využívá vodu z vodovodu, kterou upraví do té nejvyšší kvality právě ve chvíli, kdy si ji stáčíte do své láhve. Díky komplexní filtraci přes filtry z aktivního uhlí odstraní Fitlermac z vody veškeré nežádoucí chutě a pachy a odebere všechny částice a nečistoty větší než 0,5 mikronu, které se v běžné kohoutkové vodě nachází. Díky speciálnímu ošetření vody pomocí UV světla také zlikviduje nežádoucí bakterie a mikroorganizmy. Pro milovníky bublinek přidá CO2.

Partneři KPMG, Johnson and Johnson a BRIHGT HR kromě vynikající vody také studentům přináší informace z businessu, pozvánky na přednášky, nabídky stáží, brigád a pracovních pozic, sledovat je můžete na LCD.

Partnery Filtermacu na Jarově jsou:

vse logokpmg logo
bright logojohnson johnson logo

Zdravotní péče – zaměstnanecké a studentské slevy

Lékařské ordinace, které sídlí v areálu kolejí Jarov nabízí speciální slevy pro zaměstnance a studenty. Některé z výhod uvádíme níže, další informace je možno obdržet u jednotlivých lékařů. Kontakty zde.

Zdravotnické zařízení Jeseniova 208 (mapa)

Praktický lékař

MUDr. Jíchová Růžena

Pacienti se mohou objednat na pevně stanovený termín v pracovní dny. Pracoviště praktické lékařky je vybaveno přístroji Quick Read CRP (monitoring bakteriálních infekcí) a Quick Read FOB (přítomnost okultního krvácení v případech suspektního krvácení z dolní části trávicího traktu). Se zahraničními studenty MUDr. Jíchová komunikuje v ruském a německém jazyce.

Stomatologie

MUDr. Goldová Eva

MUDr. Goldová zajišťuje komplexní péči v oblasti praktické stomatologie, estetické a záchovné stomatologie, prevence a dentální hygieny, dětské stomatologie a protetiky.

Gynekologie

MUDr. Hourová Martina

Vzhledem k počtu registrovaných pacientek má zastavený příjem nových, ale studentky VŠE a její zaměstnance dále přijímá. Jazykové znalosti: angličtina.

Zdravotnické zařízení Biskupcova (mapa)

Vchod do lékařských ordinací je umístěn v ulici Biskupcova, která vede napříč areálem kolejí a slouží jako parkoviště, a směřuje do zadní části koleje Jarov I.D.

Stomatologie

MUDr. Conková Renata

Pro studenty nabízí:

 • Ošetření zahraničních studentů, jednorázové i po celou dobu studia, komunikuje v anglickém jazyce.
 • Akutní ošetření studentů z celé ČR.
 • Pro studenty ČR s velkou dojezdovou vzdáleností možnost i registrace během studia!
 • Možnost mezioborového zajištění výkonů pro studenty (např. stomatochirurgie).

Pro zaměstnance nabízí:

 • Akutní ošetření zaměstnanců (tj. jednorázové ošetření).
 • Nabízí registraci zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků.
 • Mezioborová spolupráce zajištěna.(tj. implantáty, chirurgie, ortodoncie, parodontologie).

MUDr. Pokorná Dagmar

Zubní ordinace je zaměřena na konzervační, estetickou a protetickou stomatologii, Spolupracuje se specializovanými pracovišti – stomatochirurgie /implantáty/, parodontologie, ortodoncie. Se zahraničními studenty komunikuje v angličtině.

Pro studenty a zaměstnance VŠE:

 • V současné době je stav ordinace naplněn, přesto nabízí studentům a zaměstnancům VŠE nejen akutní ošetření, ale i možnost registrace.
 • Dále nabízí slevu 10% na nadstandardní výplně. Zajištění ošetření v rámci mezioborové spolupráce /ortodoncie, parodontologie, stomatochirurgie/

Dentální hygiena

Jana Patzaková DiS.

Ordinace dentální hygienistky je zaměřena na léčbu a prevenci onemocnění dásní a závěsného aparátu zubů, dále se věnuje ústní estetice: Air flow (pískování a leštění zubů), bělení zubů, zubní šperky. Úzce spolupracuje se stomatologickými ordinacemi.

 • Studenty a zaměstnance VŠE přijímá
 • Studentům a zaměstnancům VŠE nabízí slevu 10%
 • Komunikace v AJ