Zdravotní péče

Zdravotní péče – zaměstnanecké a studentské slevy

Lékařské ordinace, které sídlí v areálu kolejí Jarov nabízí speciální slevy pro zaměstnance a studenty. Některé z výhod uvádíme níže, další informace je možno obdržet u jednotlivých lékařů. Kontakty zde.

Zdravotnické zařízení Jeseniova 208 (mapa)

Praktický lékař

MUDr. Jíchová Růžena

Pacienti se mohou objednat na pevně stanovený termín v pracovní dny. Pracoviště praktické lékařky je vybaveno přístroji Quick Read CRP (monitoring bakteriálních infekcí) a Quick Read FOB (přítomnost okultního krvácení v případech suspektního krvácení z dolní části trávicího traktu). Se zahraničními studenty MUDr. Jíchová komunikuje v ruském a německém jazyce.

Stomatologie

MUDr. Goldová Eva

MUDr. Goldová zajišťuje komplexní péči v oblasti praktické stomatologie, estetické a záchovné stomatologie, prevence a dentální hygieny, dětské stomatologie a protetiky.

Gynekologie

MUDr. Hourová Martina

Vzhledem k počtu registrovaných pacientek má zastavený příjem nových, ale studentky VŠE a její zaměstnance dále přijímá. Jazykové znalosti: angličtina.

Zdravotnické zařízení Biskupcova (mapa)

Vchod do lékařských ordinací je umístěn v ulici Biskupcova, která vede napříč areálem kolejí a slouží jako parkoviště, a směřuje do zadní části koleje Jarov I.D.

Stomatologie

MUDr. Conková Renata

Pro studenty nabízí:

• Ošetření zahraničních studentů, jednorázové i po celou dobu studia, komunikuje v anglickém jazyce.
  • Akutní ošetření studentů z celé ČR.
  • Pro studenty ČR s velkou dojezdovou vzdáleností možnost i registrace během studia!
  • Možnost mezioborového zajištění výkonů pro studenty (např. stomatochirurgie).

Pro zaměstnance nabízí:

• Akutní ošetření zaměstnanců (tj. jednorázové ošetření).
  • Nabízí registraci zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků.
  • Mezioborová spolupráce zajištěna.(tj. implantáty, chirurgie, ortodoncie, parodontologie).

MUDr. Pokorná Dagmar

Zubní ordinace je zaměřena na konzervační, estetickou a protetickou stomatologii, Spolupracuje se specializovanými pracovišti – stomatochirurgie /implantáty/, parodontologie, ortodoncie. Se zahraničními studenty komunikuje v angličtině.

Pro studenty a zaměstnance VŠE:

• V současné době je stav ordinace naplněn, přesto nabízí studentům a zaměstnancům VŠE nejen akutní ošetření, ale i možnost registrace.
  • Dále nabízí slevu 10% na nadstandardní výplně. Zajištění ošetření v rámci mezioborové spolupráce /ortodoncie, parodontologie, stomatochirurgie/

Dentální hygiena

Jana Patzaková DiS.

Ordinace dentální hygienistky je zaměřena na léčbu a prevenci onemocnění dásní a závěsného aparátu zubů, dále se věnuje ústní estetice: Air flow (pískování a leštění zubů), bělení zubů, zubní šperky. Úzce spolupracuje se stomatologickými ordinacemi.

• Studenty a zaměstnance VŠE přijímá
  • Studentům a zaměstnancům VŠE nabízí slevu 10%