První ročníky

Studenti prvních ročníků – podávání žádostí o ubytování

Vážená studentko, vážený studente,

gratulujeme Vám k přijetí na Vysokou školu ekonomickou v Praze (VŠE). V případě Vašeho zájmu o ubytování na koleji VŠE v akademickém roce 2018/2019 je nezbytné:

1. Absolvovat zápis do studia

2. Podat online „Žádost o ubytování“

3. Uhradit rezervační kauci

Úhradu lze provést těmito způsoby:

Při obdržení platby z účtu vedeného v zahraničí bude přijatá částka snížena o manipulační poplatek v případě, že ze strany studenta nedojde k uhrazení bankovních poplatků. V případě úhrady ze zahraničního účtu proto doporučujeme studentovi navýšit jednorázový příkaz k úhradě minimálně o 500 CZK, což je předpokládaná výše poplatku za příjem bezhotovostní platby ze zahraničí. Případný přeplatek bude po odečtení poplatků zaúčtován do kolejného.

V případě, že ve stanoveném termínu oznámíte svůj nezájem o ubytování na email ubytovani@vse.cz, bude Vám vrácena záloha snížená o manipulační poplatek. Bližší informace najdete v Harmonogramu v přehledu „Operace s rezervační kaucí při nenastoupení na kolej pro studenty VŠE“.

4. Vybrat pokoj

5. Termín nastěhování

6. Nastěhovat se na kolej

Manuály na práci v ISKAMu naleznete na http://suz.vse.cz/klienti/iskam/.

V případě nejasností si prosím nejdříve prostudujte webové stránky http://suz.vse.cz/ubytovani-praha/zadosti-o-ubytovani/. Další informace naleznete ještě na facebooku Centrální ubytování VŠE SÚZ – ubytování v Prazehttps://www.facebook.com/suzvse.

Pokud nenajdete odpověď na vaše otázky, zašlete email na ubytovani@vse.cz , rádi vám pomůžeme.


Copyright (C) 2000 - 2018 University of Economics in Prague