Pravidla použití

Univerzity a sport patří k sobě. Řada sportů se právě v univerzitním prostředí zrodila nebo jim vysokoškoláci pomohli k tomu, aby se masově rozšířily.

Sportovní kampus je důležitou součástí vysokoškolského prostředí a slouží denně tisícům vysokoškoláků i zaměstnancům univerzity při realizaci pohybových aktivit.

SÚZ svými aktivitami v oblasti budování podmínek pro sportovní vyžití studentů a zaměstnanců VŠE jim tak poskytuje v kampusu na Jarově mnoho příležitostí, jak trávit volný čas sportovními aktivitami.

Provozní doba všech sportovišť je od pondělí do neděle od 7 do 22 hodin.

Vstup na basketbalové hřiště je zdarma. Užívání hřiště v požadovaném čase je garantováno pouze rezervací na webu iskam-web.cz nebo prostřednictvím rezervačního formuláře (pouze pro návštěvníky), případně na recepci University hotelu VŠE. Pokud bude hřiště obsazeno bez rezervace, stačí se prokázat platnou rezervací (např. pomocí mobilní verze webu iskam-web.vse.cz), která má automaticky přednost. Cena takto zarezervovaného basketbalového hřiště se řídí ceníkem uvedeným zde. Rezervaci je možné provést pouze na celé hodiny.

Vstup na jakoukoliv součást centrálního hřiště (tenisový kurt, badmintonové kurty, hřiště na street basketbal, volejbalové hřiště a nohejbalové hřiště) je možný pouze pomocí rezervace. Rezervace je možné provést na webu iskam-web.vse.cz, prostřednictvím rezervačního formuláře (pouze pro návštěvníky) nebo na recepci University hotelu VŠE.

V případě řádně vytvořené rezervace a platné přístupové karty (VŠE ISIC, případně přístupová karta vydaná zaměstnanci SÚZ VŠE) vám stačí otevřít dveře pomocí přístupového zámku. Přístup do areálu sportoviště je vám umožněn 10 minut před začátkem rezervace. Taktéž přístup do zázemí sportoviště je možný půl hodiny před začátkem a po konci rezervace.

V případě pozdního opuštění areálu (více jak 10 minut po uplynutí rezervace) vám bude účtována pokuta.

Uživatelům všech sportovišť jsou k dispozici šatny se sociálním zařízením, které jsou umístěny v blízkosti workoutového hřiště, dále potom lze zapůjčit sportovní nářadí a vybavení, detaily jsou uvedené zde.

Pro inspiraci při pořádání soutěží a turnajů je možné využít párovací tabulky zde.