Výhody pro studenty a zaměstnance VŠE

Nabídka pro studenty VŠE v Praze: Rekola zdarma od KPMG

Díky spolupráci KPMG, Vysoké školy ekonomické v Praze a komunitního bikesharingu Rekola může 1 000 studentů a akademických pracovníků VŠE jezdit celou sezónu na Rekolech bezplatně. Využijte toho a šlápněte do pedálů ještě dnes.

Jak tarif pro studenty funguje?

Registrace je díky KPMG Česká republika zdarma pro prvních 1 000 studentů a akademických pracovníků školy, kteří se na http://www.rekola.cz/ registrují s e-mailovou adresou @vse.cz. Platí po celou sezónu, pokud službu uživatel v prvním měsíci využije alespoň jednou. Nevyužité licence se uvolní pro další zájemce. CHCI ZAČÍT JEZDIT NA REKOLE S KPMG Zajímá vás, jak rekola fungují či často kladené otázky? Pokud nevíte, jak dobře naplánovat vaší trasu, doporučujeme vám portál: http://mapa.prahounakole.cz/.

Užijte si aktivní léto!

Stojan Rekola bude instalován u koleje Jarov III F. a u menzy (SUZ).

VSE_logorekolaKPMG-LOGO

Reltex

Prodejna nejenom cyklistického oblečení Reltex, nabízí studentům a zaměstnancům VŠE slevy na vystavený sortiment oblečení ve výši 10 % a drobné opravy ve výši 15%. Prodejna se nachází u koleje Blanice na Jižním Městě.

Filtermac

Koleje Jarov jsou koleje bez PET lahví.

filtermac

Filtermac přináší studentům i zaměstnancům čerstvou, mikrofiltrovanou, perlivou i neperlivou vodu díky společnostem KPMG, Johnson and Johnson a BRIHGT HR zcela zdarma. Stačí přijít s vlastní láhví a všichni si mohou natočit neomezené množství mikrofiltrované vody té nejvyšší kvality. Bez zbytečných plastů, zdravě pro sebe i pro naší krásnou planetu.

Filtermac využívá vodu z vodovodu, kterou upraví do té nejvyšší kvality právě ve chvíli, kdy si ji stáčíte do své láhve. Díky komplexní filtraci přes filtry z aktivního uhlí odstraní Fitlermac z vody veškeré nežádoucí chutě a pachy a odebere všechny částice a nečistoty větší než 0,5 mikronu, které se v běžné kohoutkové vodě nachází. Díky speciálnímu ošetření vody pomocí UV světla také zlikviduje nežádoucí bakterie a mikroorganizmy. Pro milovníky bublinek přidá CO2.

Partneři KPMG, Johnson and Johnson a BRIHGT HR kromě vynikající vody také studentům přináší informace z businessu, pozvánky na přednášky, nabídky stáží, brigád a pracovních pozic, sledovat je můžete na LCD.

Partnery Filtermacu na Jarově jsou:

vse logokpmg logobright logojohnson johnson logo

Zdravotní péče – zaměstnanecké a studentské slevy

Lékařské ordinace, které sídlí v areálu kolejí Jarov nabízí speciální slevy pro zaměstnance a studenty. Některé z výhod uvádíme níže, další informace je možno obdržet u jednotlivých lékařů. Kontakty zde.