Výhody pro studenty a zaměstnance VŠE

Zlevněné jízdné pro studenty s Nextbike

LOKNI

Koleje Jarov jsou koleje bez PET lahví.

filtermac

Lokni přináší studentům i zaměstnancům čerstvou, mikrofiltrovanou, perlivou i neperlivou vodu díky společnostem KPMG, Johnson and Johnson a BRIHGT HR. Stačí přijít s vlastní láhví a všichni si mohou natočit neomezené množství mikrofiltrované vody té nejvyšší kvality. Bez zbytečných plastů, zdravě pro sebe i pro naší krásnou planetu.

Filtermac využívá vodu z vodovodu, kterou upraví do té nejvyšší kvality právě ve chvíli, kdy si ji stáčíte do své láhve. Díky komplexní filtraci přes filtry z aktivního uhlí odstraní Fitlermac z vody veškeré nežádoucí chutě a pachy a odebere všechny částice a nečistoty větší než 0,5 mikronu, které se v běžné kohoutkové vodě nachází. Díky speciálnímu ošetření vody pomocí UV světla také zlikviduje nežádoucí bakterie a mikroorganizmy. Pro milovníky bublinek přidá CO2.

Partneři KPMG, Johnson and Johnson a BRIHGT HR kromě vynikající vody také studentům přináší informace z businessu, pozvánky na přednášky, nabídky stáží, brigád a pracovních pozic, sledovat je můžete na LCD.

Partnery Lokni na Jarově jsou:

VŠE  Vysoká škola ekonomická
KPMG
Bright HR
Johnson & Johnson

Zdravotní péče – zaměstnanecké a studentské slevy

Lékařské ordinace, které sídlí v areálu kolejí Jarov nabízí speciální slevy pro zaměstnance a studenty. Některé z výhod uvádíme níže, další informace je možno obdržet u jednotlivých lékařů. Kontakty zde.

 

Barbershop Vltava

 

Opticool – oční optika

 

Reltex

Prodejna nejenom cyklistického oblečení Reltex, nabízí studentům a zaměstnancům VŠE slevy na vystavený sortiment oblečení ve výši 10 % a drobné opravy ve výši 15%. Prodejna se nachází u koleje Blanice na Jižním Městě.

 

  • Autor: Webmaster
  • Vytvořeno:
  • Poslední aktualizace: