Vystěhování z koleje

Vážení studenti,
naším cílem je zjednodušit celý proces vystěhování z koleje, kdy hlavně období na konci června bývá velice hektické, jak pro vás ubytované, tak pro zaměstnance, kteří provádí kontrolu pokojů nutnou pro předání ubytovacího místa.
Ve webovém rozhraní ISKAM jsme spustili novinku, která Vám samotné předání ubytovacího místa usnadní a pokud dodržíte postup rezervace pro vystěhování z pokoje a jeho předání, tak Vám ušetří i čas, který byste strávili čekáním ve frontě. A také vám usnadní přesun na letní ubytování, pokud se stěhujete na jinou kolej.

 

Nejpozději ke dni konce ubytování v ISKAMu se musí ubytovaný vystěhovat.
Při vystěhování je třeba uvést pokoj do původního stavu. Pokoj se předává uklizený, včetně příslušenství (kuchyňka a soc. zařízení).

Pokoj překontroluje p. pokojská  v čase rezervace pro vystěhování z pokoje  – dle postupu  a až po jejím schválení si p. pokojská přebere klíče od pokoje. Zároveň je potřeba navrátit inventář (lampička, povlečení atd.), klíče od pokoje, kolejní průkaz a přístupovou kartu v případě, že byla zapůjčena a veškeré dluhy musí být v ISKAM uhrazeny!).

O zaslání ubytovací kauce zpět na účet uvedený v ISKAMu lze požádat v systému ISKAM, nebo ji lze ponechat na kontě.

Pokud student z nějakého důvodu nemůže/nechce být přítomný předání pokoje pokojské, existuje možnost zvaná Expresní vystěhování (poplatek dle ceníku služeb dané koleje).
Při volbě této možnosti student pouze oznamuje datum a čas svého záměru odejít z koleje dle postupu a není vázán na žádnou pracovní dobu pokojské ani pravidly zadání tiketu.
Při jakékoliv nesrovnalosti v inventáři pokoje, úklidu atd. mohou být dle ubytovacích podmínek naúčtovány poplatky. 

SÚZ