Poradenství a terapie pro děti, dospívající a dospělé

Mgr. et Mgr. Veronika Okoduwa, Bc. Kristýna Schejbalová

Obor / Specializace: poradenství a terapie pro děti, dospívající a dospělé

Kognitivně behaviorální terapie, Sandplying, Arteterapie, Traumatoterapie, poradenství rodičům, pěstounům, adiktologické a etopedické poradenství

Služby a vyšetření po studenty ubytované na kolejích VŠE a hotelové hosty University hotelu VŠE.

Pojišťovny: jen přímá úhrada

Objednání: emailem, přes formulář na internetových stránkách, telefonicky

Komunikuje v jazycích: čj/aj

Možnost platby: hotovost, na bankovní účet

Ordinační hodiny: dle objednání

Adresa: Jeseniova 208, 130 00 Praha 3, vpravo od hlavního vchodu CKJ

e-mail: veronika.okoduwa@gmail.com , kristyna.schebalova@gmail.com

webové stránky: www.nebudnatosam.cz

Zásady ochrany osobních údajů:

Osobní údaje o pacientech jsou evidovány pouze v zákonem stanoveném rozsahu a uchovávány po zákonem stanovenou dobu. Dokumenty s osobními údaji jsou uloženy v uzamykatelné kartotéce s omezeným přístupem pouze pro oprávněné osoby. Osobní údaje v elektronické formě jsou uchovávány v zabezpečených počítačích s omezeným přístupem pouze pro oprávněné osoby a k jejich zpracování jsou používány pouze adekvátně zabezpečené softwarové nástroje určené pro zpracování citlivých osobních údajů.