MUDr. Martina Hourová

logoPracuji na špičkovém UZ přístroji Voluson E 8, který umožňuje nadstandardní UZ diagnostiku. Veškerá vyšetření, včetně odběrů krve, provádíme v místě.

Vzhledem k mým vazbám na přední pražské gynekologické kliniky, není problém zajistit i případnou další hospitalizaci či porod dle přání a dohody s pacientkou.

Gynekologická ordinace je v provozu od r. 2004, je vybavena UZ přístroji téměř nejvyšší třídy se 3D/4D zobrazením a dalšími nadstandardními technickými parametry, který umožňuje i speciální screeningová vyšetření. Poskytuje komplexní prenatální péči včetně kompletních krevních odběrů.

Pro studenty ubytované na kolejích VŠE a hotelové hosty University hotelu VŠE je poskytováno neodkladné základní ošetření nejlépe po telefonické domluvě. U hotelových hostů je neodkladné základní ošetření poskytováno po domluvě s recepcí hotelu.

Registrace studentů ubytovaných na kolejích VŠE k trvalé péči je možná po domluvě s lékařkou.

Pojišťovny

  • VZP
  • OZP
  • ZPMV
  • VoZP
  • ČPZP

Možnost platby

  • Hotově
  • Platební kartou

Zásady ochrany osobních údajů

Osobní údaje o pacientech jsou evidovány pouze v zákonem stanoveném rozsahu a uchovávány po zákonem stanovenou dobu. Dokumenty s osobními údaji jsou uloženy v uzamykatelné kartotéce s omezeným přístupem pouze pro oprávněné osoby. Osobní údaje v elektronické formě jsou uchovávány v zabezpečených počítačích s omezeným přístupem pouze pro oprávněné osoby a k jejich zpracování jsou používány pouze adekvátně zabezpečené softwarové nástroje určené pro zpracování citlivých osobních údajů.

Adresa a kontakt

GYNATHEA s.r.o.
Jeseniova 208, suterén (vchod u malého parkoviště na ohybu ulice Jeseniova)
130 00 Praha 3

Ordinační hodiny
viz.  GYNATHEA s.r.o.
Jméno E-mail Telefon
MUDr. Martina Hourová gynekologie@hourova.cz 222 582 582, 774 330 033