Jana Patzaková DiS.

logoOrdinace dentální hygienistky je zaměřena na léčbu a prevenci onemocnění dásní a závěsného aparátu zubů, dále se věnuje ústní estetice: Air flow (pískování a leštění zubů), bělení zubů, zubní šperky. Úzce spolupracuje se stomatologickými ordinacemi.

Pro studenty ubytované na kolejích VŠE a hotelové hosty University hotelu VŠE je poskytováno neodkladné základní ošetření nejlépe po telefonické domluvě. U hotelových hostů je neodkladné základní ošetření poskytováno po domluvě s recepcí hotelu.

Registrace studentů ubytovaných na kolejích VŠE k trvalé péči je možná po domluvě s hygienistkou.

Pojišťovny

Pojišťovny smlouvy s hygienistkami neuzavírají, některé však proplácejí část z celkové částky. Každá pojišťovna má nastavené jiné podmínky- podívat se na stránky svojí pojišťovny.

Možnost platby

  • Hotově
  • Platba přes platební terminál

Zásady ochrany osobních údajů

Osobní údaje o pacientech jsou evidovány pouze v zákonem stanoveném rozsahu a uchovávány po zákonem stanovenou dobu. Dokumenty s osobními údaji jsou uloženy v uzamykatelné kartotéce s omezeným přístupem pouze pro oprávněné osoby. Osobní údaje v elektronické formě jsou uchovávány v zabezpečených počítačích s omezeným přístupem pouze pro oprávněné osoby a k jejich zpracování jsou používány pouze adekvátně zabezpečené softwarové nástroje určené pro zpracování citlivých osobních údajů.

Adresa a kontakt

Ordinace dentální hygienistky
Hartigova 93/198
130 00 Praha 3

Palachova kolej – blok D, přízemní podlaží, vchod z ulice Biskupcova

Ordinační hodiny
Pondělí 8:00 – 15:30
Úterý 8:00 – 15:30
Středa 8:00 – 15:30
Čtvrtek 12:00 – 19:00
Pátek 8:00 – 15:30
Jméno E-mail Telefon
Jana Patzaková DiS. ustni.hygiena.patzakova@vosanet.cz +420 605 700 274