AGILAB group s.r.o.

logoPoskytujeme laboratorní služby v oborech biochemie, hematologie, imunologie a mikrobiologie pro samoplátce i pro lékaře. Odběry krve provádíme na našich odběrových místech v Praze a Říčanech. K odběru není potřebné se předem objednávat. Více informací k samotným odběrům naleznete v naší laboratorní příručce a na našich internetových stránkách, případně se informujte telefonicky nebo e-mailem, viz níže.

Pro studenty ubytované na kolejích VŠE a hotelové hosty University hotelu VŠE jsou laboratorní služby  poskytovány  nejlépe po telefonické domluvě. U hotelových hostů jsou vyšetření poskytovány po domluvě s recepcí hotelu.

Pojišťovny

• VZP
  • OZP
  • VoZP
  • ZPMV
  • ČPZP
  • RBP

K odběru přinést s sebou požadavkový list/žádanku od lékaře.

V případě samoplátců je možné žádanku vyplnit na místě s odběrovým pracovníkem před odběrem (není nutno ji mít s sebou).

Možnost platby

Doručení výsledků:

Výsledky vyšetření jsou zasílány ošetřujícímu lékaři na jeho adresu uvedenou na žádance.

V případě samoplátců je po vyplnění odpovídajícího informovaného souhlasu možné zaslání výsledků zabezpečenou formou na e-mail.

Zásady ochrany osobních údajů

Osobní údaje o pacientech jsou evidovány pouze v zákonem stanoveném rozsahu a uchovávány po zákonem stanovenou dobu. Dokumenty s osobními údaji jsou uloženy v prostorách s  omezeným přístupem pouze pro oprávněné osoby. Osobní údaje v elektronické formě jsou uchovávány v zabezpečených počítačích s omezeným přístupem pouze pro oprávněné osoby a k jejich zpracování jsou používány pouze adekvátně zabezpečené softwarové nástroje určené pro zpracování citlivých osobních údajů.

Adresa a kontakt

AGILAB group s.r.o.
Velehradská 1652/23

Ordinační hodiny

Dle odběrového místa

Na adrese Velehradská 1652/23 není odběrové místo.

Název E-mail Telefon
AGILAB group s.r.o. info@agilab-group.cz 222 212 718