LOKNI

 Koleje VŠE jsou koleje bez PET lahví.

 

Stáhni aplikaci

Stáhni si aplikaci (iOS nebo Android) a jednoduše se zaregistruj.

Kde všude LOKNI najdete?

Na kolejích VŠE:

  • Blanice
  • Vltava
  • Palachova kolej
  • Jarov (venkovní) – zdarma díky partnerům, viz dole.

Na kolejích Blanice, Vltava a Palachova kolej není možné doplnění filtrované vody zdarma, protože zatím nejsou filtrační zařízení sponzorovány partnery. Pro využívání zařízení na těchto lokalitách je nutné si v aplikaci LOKNI vybrat předplatné.

V areálu VŠE na Žižkově se nacházejí na těchto místech:

  • Stará budova, první patro
  • Nová budova, u přednáškových místností (2x)
  • Italská budova, třetí patro

filtermac

LOKNI je voda bez zbytečných plastů

LOKNI přináší studentům i zaměstnancům čerstvou, mikrofiltrovanou, perlivou i neperlivou vodu. Díky společnostem KPMG, Johnson and Johnson a BRIHGT HR zcela zdarma v areálu sportoviště Jarov.  Stačí přijít s vlastní láhví a všichni si mohou natočit neomezené množství mikrofiltrované vody té nejvyšší kvality. Bez zbytečných plastů, zdravě pro sebe i pro naší krásnou planetu.

LOKNI využívá vodu z vodovodu, kterou upraví do té nejvyšší kvality právě ve chvíli, kdy si ji stáčíte do své láhve. Díky komplexní filtraci přes filtry z aktivního uhlí odstraní Fitlermac z vody veškeré nežádoucí chutě a pachy a odebere všechny částice a nečistoty větší než 0,5 mikronu, které se v běžné kohoutkové vodě nachází. Díky speciálnímu ošetření vody pomocí UV světla také zlikviduje nežádoucí bakterie a mikroorganizmy. Pro milovníky bublinek přidá CO2.

Partneři KPMG, Johnson and Johnson a BRIHGT HR kromě vynikající vody také studentům přináší informace z businessu, pozvánky na přednášky, nabídky stáží, brigád a pracovních pozic, sledovat je můžete na LCD.

Partnery LOKNI jsou:

VŠE  Vysoká škola ekonomická
KPMG
Bright HR
Johnson & Johnson