Delegace vysokoškolských pracovníků z naší partnerské VŠ Seoul National University navšítila Kampus Jarov.

Dobrý den,
dne 6. 9. 2022 navštívila SÚZ delegace šesti vysokoškolských pracovníků z naší partnerské VŠ ze Seoul National University.
Prezentovali jsme jim základní údaje o SÚZ a jeho strategii zaměřenou na elektronizaci procesů, bezpečnost a dobré podmínky pro pobyt studentů na kolejích včetně možností jejich sportovního vyžití. Delegace si prohlédla vybavení Eislerovy, Palachovy a Thalerovy koleje a sportovní areál v rámci Kampusu Jarov.
Na závěr proběhla diskuse s pracovníky SÚZ a pracovníky oddělení zahraničních styků VŠE u společného oběda. Členové korejské delegace ohodnotili dobrou organizaci a přátelskou atmosféru společného setkání.

SÚZ