Archiv rubriky: Aktuality

Evakuace VŠE na Žižkově

Vážené kolegyně/Vážení kolegové, z důvodu nahlášené bomby je dnes (v pondělí 21.1.2019) nařízena okamžitá evakuace areálu VŠE na Žižkově (nám. Winstona Churchilla 4, Praha 3). Vedení školy bude respektovat pokyny Policie ČR, avšak předpokládáme, že objekt bude znovu otevřen okolo 15:30 hod. Evakuace se netýká budovy na Jižním Městě.

Evakuace VŠE na Žižkově

Přerušení dodávky proudu

V pátek 18.1. 2019 v době 14:00 – 16:00 na budovách CKJ a Jarov III.G dojde k přerušení dodávky proudu z důvodu opravy měřícího transformátoru napětí.

Evakuace VŠE na Žižkově

WebKredit – eBanking

Pro menzu Jarov je nově možný převod peněz inkasem z bankovního účtu studenta na jeho účet v systému KREDIT. Viz návod zde.

Evakuace VŠE na Žižkově

Inkasování kolejného za únor 2019

V pondělí 7.1. 2019 byl odeslán příkaz k inkasu kolejného. Zinkasování kolejného na účet SÚZu trvá České spořitelně jeden pracovní den a ostatním bankám nejdéle 2 pracovní dny. Zkontrolujte si tedy stav svého konta na webu iskam-web.vse.cz, v kartě Základní údaje či v kartě Konto, kde by se Vám do 15.1. 2019 do 12:00 mělo […]

Evakuace VŠE na Žižkově

Odstranění aplikace „Mobilní objednávání Kredit“ z obchodu Google Play

Vlivem změny podmínek využívání Google Play došlo k automatickému odstranění aplikace „Mobilní objednávání Kredit“ z obchodu Google Play. Pro využívání mobilní aplikace systému Kredit je nyní nutné začít používat novou aplikaci MobilKredit 2, kterou na Google play již naleznete.

Evakuace VŠE na Žižkově

Papíromat

Informace o papíromatu naleznete zde. Provoz automatů bude zahájen nejpozději k 15.10. 2018.

Evakuace VŠE na Žižkově

NEODHAZUJTE BĚŽNÝ ODPAD DO POPELNIC NA ODPAD TŘÍDĚNÝ

Prosíme všechny ubytované, aby nevyhazovali běžný odpad do popelnic na odpad tříděný (sklo, plasty, papír). Pokud je běžný odpad v těchto popelnicích, popelnice nejsou vyvezeny a třídění je pak zbytečné. Děkujeme.

Evakuace VŠE na Žižkově